ДП “Ейвон Косметікс Юкрейн”

ДП ``ЕЙВОН КОСМЕТІКС ЮКРЕЙН``

Косметика та аксесуари для жінок
Share:

Про компанію:

Avon  компанія для жінок,  яка вже 126 років є провідною міжнародною компанією, всесвітньо визнаним експертом у галузі краси. Річний обсяг продажів компанії становить 11 млрд. доларів США. Як найбільша компанія, що працює за методом прямого продажу, Avon пропонує першокласну косметику та аксесуари жінкам у більш ніж 100 країнах світу. Більше 6,2 мільйона незалежних представників з продажу отримують дохід з Avon.

В продуктовому портфелі компанії представлені такі категорії, як декоративна косметика, парфюмерія, засоби з догляду за шкірою обличчя, домашній текстиль і декор та ін. У числі брендів, які компанія пропонує на світовому і локальному косметичному ринку, такі торгові марки, як:  Avon Color, Skin-So-Soft, Advance Techniques, Avon Naturals, а також бренд, вартістю 1 млрд. доларів, – антивікова серія для шкіри преміум-класу Anew. На український косметичний ринок компанія Avon вийшла в 1997 році, посівши на ньому лідерські позиції і ставши однією з перших компаній прямого продажу в Україні. Сьогодні в Avon Україна працює більш, ніж 295 співробітників.  Компанія є одним із засновників Української асоціації прямого продажу (УАПП), що представляє  індустрію прямого продажу в світі і в Україні.   За даними дослідження УАПП, проведеного в 2008 році, бренд AVON має 100% впізнаваність серед українців, більше того, близько 24% населення  коли-небудь купували продукцію Avon, що є одним з найвищих показників в галузі прямого продажу.

Сьогодні благодійний Фонд Avon, заснований у 1955 році, є найбільшою корпоративною організацією світу, яка захищає та дбає про інтереси жіноцтва. За час діяльності (станом на кінець 2011 г.) Благодійним фондом Avon було залучено й спрямовано на соціальні програми в різних країнах світу більш, ніж 860 млн. дол. США.  Серед соціальних проектів Фонду такі найбільш масштабні програми, як «Разом проти раку грудей», «Скажемо НІ домашньому насильству», глобальна екологічна ініціатива Hello Green Tomorrow, а також програми допомоги в подоланні стихійних лих та природних катастроф. В Україні програма «Разом проти раку грудей» діє з 2001 р. За 11 років завдяки продажу благодійної продукції «Рожева стрічка», Фонд компанії в Україні зібрав більш, ніж 2 млн. дол. США.

Адреса: Харківське Шосе, 5, с. Щасливе, Бориспільський район, 08325, Київська обл., Україна
Тел. +38 044 230 36 00
Офіційний сайт: www.avon.ua

Avon_bannar_600x410_2
Avon_bannar_600x410_1
Українська асоціація прямого продажу - недержавне, добровільне, неприбуткове об’єднання провідних компаній, що здійснюють діяльність у галузі прямого продажу товарів та послуг в Україні з метою захисту їх інтересів, розвитку індустрії та формування позитивної громадської думки.