ДП “ФАБЕРЛІК-УКРАЇНА”

ДП ``ФАБЕРЛІК-УКРАЇНА``

Кисневі кометичні засоби
Share:

Про компанію:

Faberlic – російська компанія на ринку прямого продажу, виробник унікальної запатентованої кисневої косметики, була заснована в 1997 р. В Україні працює з 2001 р. Компанія має власне високотехнологічне виробництво і Центр наукових розробок Faberlic, який займає лідируючі позиції в Росії. Сьогодні компанія має 30 патентів на наукові розробки і входить до рейтингу «Топ-100 косметичних компаній».

У Faberlic – власне виробництво, засноване на європейських стандартах якості, оснащене найсучаснішим та екологічним обладнанням, автоматичними лініями з виробництва, фасування та упакування косметичної продукції. За рівнем потенційних потужностей і масштабами виробничих площ фабрика Faberlic входить у список найбільших косметичних підприємств Росії. Розробка і виробництво косметики Faberlic відповідає вимогам стандартів якості.

У 2003 році компанія вийшла на міжнародний ринок, зараз представництва Faberlic відкриті в 24 країнах світу, доставка працює в 42 країнах. Більше 1,8 мільйона консультантів співпрацюють з компанією в Європі та Азіі. В Україні більш 500 центрів здійснюють обслуговування клієнтів і консультантів.

У травні 2011 року до Faberlic приєдналися ще 2 компанії – Infinum і Едельстар, у вересні 2012 р. приєдналася компанія Sengara.

У 2013 році Faberlic виходить на модний ринок, запускаючи виробництво і продаж дитячого одягу. У 2015 році виходить у світ нове покоління кисневої косметики – «Повітряний потік», революційна розробка лабораторії Faberlic. В цьому ж році в каталозі Faberlic з’являється перша колекція жіночого одягу.

У 2016 році бренд обирає нову стратегію розвитку і стає першопрохідцем в модній індустрії – концепція швидкої моди («швидка мода»), успішна для роздрібної торгівлі, вперше застосовується до досвіду продажу по каталогах і до мережевого бізнесу. Відтепер в кожному каталозі на покупців чекає образ total look – капсульна колекція жіночого та дитячого одягу, лімітовані випуски ароматів, білизни і декоративної косметики, що демонструють один із трендів сезону.

У цьому ж році відбулося об’єднання Faberlic з преміальним брендом Florange – лідером на ринку прямого продажу жіночої і чоловічої нижньої білизни, біжутерії та дизайнерських аксесуарів, а також брендом «ДЕНАС МС» – виробником унікальних медичних апаратів.

Головний тренд розвитку компанії на наступні 10 років – перетворення з парфюмерно-косметичної компанії в компанію способу життя, моди і стилю.

Адреса: вул. Казиміра Малевича (колишня – Боженко), 86
03680, Київ, Україна
Тел. +38 044 503 77 00
Факс +38 044 503 77 00
Офіційний сайт: www.faberlic.ua

11-22
faberlic-kosmetika-akt9
Українська асоціація прямого продажу - недержавне, добровільне, неприбуткове об’єднання провідних компаній, що здійснюють діяльність у галузі прямого продажу товарів та послуг в Україні з метою захисту їх інтересів, розвитку індустрії та формування позитивної громадської думки.