ТОВ “МЕРІ КЕЙ (УКРАЇНА) ЛТД”

Mary Kay

Косметична та парфумерна продукція
Share:

Про компанію:

Mary Kay – одна з найбільших компаній у світі, яка займається прямим продажом засобів по догляду за шкірою та декоративної косметики. Компанії належать більш ніж 1200 патентів на інноваційні засоби, технології та упаковки. Загальний об’єм продажу досягає щорічно 4 млрд. доларів в оптових цінах. Компанія виробляє більш, ніж 200 найменувань продукції у п`яти категоріях. Понад 3,5 млн. незалежних консультантів з краси в усьому світі реалізують продукцію компанії споживачам. Компанія веде діяльність у більш, ніж 35 країнах світу.

Українське відділення компанії «Мері Кей» було відкрито 15 листопада 1997 року. З компанією співпрацює майже 70 тисяч незалежних консультантів з краси, відкрито чотири регіональних центри ( Київ, Дніпропетровськ, Одеса та Львів).

Компанія активно розвиває свою благодійну діяльність в Україні. Так, зокрема, кошти, які надходять завдяки благодійній програмі «Краса, яка змінює світ», компанія перераховує на програму реабілітації українських жінок, що перехворіли на рак молочної залози.

Адреса: вул. Нововокзальна, 2
03038, м. Київ, Україна
Тел. +38 044 490 68 50
Факс. +38 044 490 68 51
Офіційний сайт: www.marykay.ua

mary_kay
mary_kay2
Українська асоціація прямого продажу - недержавне, добровільне, неприбуткове об’єднання провідних компаній, що здійснюють діяльність у галузі прямого продажу товарів та послуг в Україні з метою захисту їх інтересів, розвитку індустрії та формування позитивної громадської думки.