Світову Федерацію асоціацій прямого продажу очолив Магнус Бреннстром

Світова федерація асоціацій прямого продажу (WFDSA), яка об’єднує понад 60 національних асоціацій прямого продажу, оголосила про обрання президента і генерального директора компанії Оріфлейм Магнуса Бреннстрома головою федерації. Він обійматиме цю посаду до 2020 року. Попередником Бреннстром був президент компанії Amway Даг Девос.
“Це честь і привілей для мене – служити індустрії на посаді голови Світової федерації асоціацій прямого продажу в цей чудовий час. Сьогодні, в еру інформаційних технологій, світ переживає серйозні трансформації, і я вірю, що індустрія прямого продажу і пов’язані з нею спільноти професіоналів, об’єднані спільними цілями, сьогодні важливі як ніколи – вони забезпечують розвиток підприємництва і пропозиції якісних товарів і послуг. Я з нетерпінням чекаю можливості примножити і розвинути багаторічний досвід моїх попередників, підвищувати стандарти глобальної індустрії прямого продажу”, – говорить Магнус Бреннстром.
Раніше Бреннстром займав посаду віце-голови в WFSDA. У минулому він також обіймав посаду голови в SELDIA – Європейській асоціації прямого продажу. Голова Світової федерації представляє на глобальному рівні індустрію прямого продажу, в якій задіяно понад 107 мільйонів незалежних підприємців і обороти якої становлять 183 млрд доларів на рік (2016).
“Займати посаду голови WFSDA протягом останніх трьох років було честю для мене. Ми не досягли б наших цілей без міцного партнерства і підтримки від національних асоціацій прямого продажу по всьому світу, – каже Даг Девос. – Під керівництвом Магнуса Бреннстрома прямий продаж в надійних руках. Я ніколи не був такий оптимістичний і впевнений в майбутньому нашої індустрії”.
Про Світову федерацію прямого продажу
Заснована в 1978 році. Це глобальна торгова асоціація індустрії прямого продажу, яка оцінюється в 182,6 мільярда доларів. Федерація об’єднує понад 60 національних асоціацій прямого продажу. Прямий продаж – це торгівля продуктами і послугами безпосередньо покупцям без використання постійних рітейлерів. Додаткова інформація.

Related posts

1 comment for this post
  1. Годнота

Leave your comment Required fields are marked *
Українська асоціація прямого продажу - недержавне, добровільне, неприбуткове об’єднання провідних компаній, що здійснюють діяльність у галузі прямого продажу товарів та послуг в Україні з метою захисту їх інтересів, розвитку індустрії та формування позитивної громадської думки.