ORIFLAME: 50 років у світі, 20 років в Україні

11 червня 2017 відбулася грандіозна подія в житті Oriflame — ювілейний щорічний Банкет Директорів, приурочений до подвійної дати — 50-річчя компанії Oriflame в світі і 20-річчя компанії в Україні. Для святкування такого масштабу вибрали круту локацію — Виставковий центр “ACCO International”.

На заході були присутні близько 700 гостей з усіх регіонів країни. Важливість дати підкреслювали блиск і пишність чудового вбрання — адже дрес-кодом вечора став чорно-золотий колір.

Привітати компанію приїхали директори, які в різний час очолювали компанію, а також глава регіону СНД. Їхній головний меседж — впевненість в зростанні і фантастичному майбутньому компанії. «Ми тільки на старті нашого спільного майбутнього грандіозного успіху!» — звучало неодноразово зі сцени.

Незмінна частина банкету — нагородження кращих бізнес-партнерів грошовими чеками на суми від 00 до 00, урочисті промови і побажання ще більшого кар’єрного зростання і нових звань.

Ведучі заходу — співачка Ольга Горбачова та Володимир Остапчук, знайомий нам за проведенням цьогорічного конкурсу «Євробачення 2017» — приєдналися до привітань. А Ольга ще й запалювала публіку виконанням своїх хітів.

Хедлайнером заходу стала співачка Jamala, яка на даний момент є обличчям рекламної кампанії Oriflame. Співачка виконала свої нові та вже знайомі композиції, ну і, певна річ, славетну «1944», від якої перехоплює подих.

Також публіку розважали й інші номери: танцювальний колектив призера шоу «Танцюють всі» на каналі СТБ Олександра Лещенка, виступ оперної співачки.

Серед гостей заходу були помічені відомі блогери України, серед яких Тетяна Бобрикова, Наташа Наффі й інші. А всю програму на сцені супроводжувало грандіозне світлове шоу.

Related posts

Leave your comment Required fields are marked *
Українська асоціація прямого продажу - недержавне, добровільне, неприбуткове об’єднання провідних компаній, що здійснюють діяльність у галузі прямого продажу товарів та послуг в Україні з метою захисту їх інтересів, розвитку індустрії та формування позитивної громадської думки.