Єлизавета Коробченко обрана Головою Ради директорів

«Своїм завданням на цій посаді я бачу подальше зміцнення іміджу прямого продажу в Україні, а також етичних норм і принципів ведення бізнесу, – вважає Єлизавета Коробченко. – Успіх в прямому продажі безпосередньо залежить від репутації – як дистриб’юторів, так і компаній. Тому ми об’єдналися для того, щоб зберігати принципи чесності, порядності і високих стандартів захисту прав кінцевих споживачів, і поширювати ці стандарти якомога більш широко».

Єлизавета Коробченко має більше 20 років управлінського досвіду в декількох міжнародних компаніях. З 2018 року успішно очолює AVON Україна і Грузія. Під її керівництвом компанія зміцнила свої позиції б’юті-бренду №1 і лідера на ринку прямого продажу. З моменту приєднання до компанії у 2002 році Єлизавета активно просуває соціальну діяльність AVON, націлену на поліпшення життя жінок. У 2019 компанія передала 19-й мамограф Cумському онкодиспансеру в рамках «Місія проти раку молочної залози» і надала благодійну допомогу Фонду народонаселення ООН на суму понад 10 млн грн за програмою проти гендерного насильства.

Related posts

Leave your comment Required fields are marked *
Українська асоціація прямого продажу - недержавне, добровільне, неприбуткове об’єднання провідних компаній, що здійснюють діяльність у галузі прямого продажу товарів та послуг в Україні з метою захисту їх інтересів, розвитку індустрії та формування позитивної громадської думки.