Допомога тисячам людей з вадами серця та судин замість традиційних подарунків

«Оріфлейм Україна» допомагає людям із захворюваннями серця

Шведська компанія Oriflame вже 55 років допомагає людям в усьому світі підтримувати красу і здоров’я, дарує можливість розвитку, а також здійснення найзаповітніших мрій. І не забуває про тих, хто може опинитися в скрутних життєвих обставинах, особливо дітей і молодих жінок. Компанія Оріфлейм є співзасновником Всесвітнього дитячого фонду, заснованого в 1999 році її величністю королевою Швеції Сільвією, метою якого є покращення життя дітей.

 

В компанії також було створено Благодійний фонд Oriflame – Oriflame Foundation. Продукція та аксесуари з логотипом фонду дають можливість підтримувати благодійні проєкти в тих країнах, де є представництва компанії. Так «Оріфлейм Україна» на ці кошти не один рік має змогу підтримати такі фонди, як БФ «Таблеточки», Child.ua, «Lets Help», СОС «Дитячі містечка», БФ «Помагаєм» (м. Дніпро) та здійснила безліч інших благодійних ініціатив.

 

Проте настав час звернути увагу на інші вкрай важливі для українського населення питання. Сьогодні головною проблемою здоров’я українців є серцево-судинні захворювання. За даними МОЗ показник смертності в результаті серцево-судинних захворювань серед інших неінфекційних захворювань у нашій країні становить 63%. Крім того, серцево-судинні захворювання – головна причина смертності в Україні, яка перевищує показники смертності від наслідків Covid-19 в 7 разів. Саме тому компанія «Оріфлейм Україна» обрала цей напрям в якості основного фокусу для благодійної діяльності в наступному році.

 

«Щороку ми намагаємося допомагати хворим дітям, жінкам, людям похилого віку і всім тим, хто опинився в скрутних обставинах. І рік, що минув, не став винятком, навіть більше – завдяки активності наших дорогих Партнерів бренду, які постійно купують продукцію з логотипом Благодійного фонду Oriflame, нам вдалося здійснити ще більше благодійних проєктів. Але сьогодні ми вирішили підтримати інших героїв нашого часу – українських лікарів, які своєю невтомною працею в боротьбі за здоров’я сердець українців прагнуть змінити вищезгадану невтішну статистику. А також допомогти їм відновити лікарні, оновити обладнання та операційні, щоб вони й надалі могли рятувати життя тисячам людей!» – зазначила Генеральна директорка «Оріфлейм Україна» Нана Еліава.

 

Партнерами проєкту виступили: головний науково-лікувальний заклад нашої країни – Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова та благодійний фонд «Допомога Пацієнтам». Щорічно в Інституті проходять обстеження понад 30 тис. хворих, виконується понад 5,5 тис. операцій на серці, рівень якості та результати яких відповідають найкращим світовим стандартам. 

 

«Сьогодні ми робимо найскладніші операції на серці, які майже не мають аналогів у світі. Наприклад, наш інноваційний проєкт разом з Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України, в якому ми маємо змогу відразу оперувати новонародженого в нашому відділенні. Але рятувати людей дедалі стає все складніше. Не вистачає ліжок, професійних рук, навіть обладнання не витримує такого потоку людей. Ми вдячні компанії «Оріфлейм Україна» за підтримку. Сподіваємось, що українці долучаться до цієї ініціативи та допоможуть нам рятувати життя людей. Разом – ми сила!» – прокоментував академік НАМН України, директор, доктор медичних наук, професор Василь Васильович Лазоришинець.

Даний благодійний проєкт передбачає допомогу для оновлення приміщень операційних, ремонт та закупівлю гостро необхідного обладнання для діагностики та проведення операцій. Такі дії допоможуть і діткам, і дорослим, і похилим. Адже через операційні Інституту проходять тисячі людей різного віку.

 

Наприкінці грудня 2021 року компанія «Оріфлейм Україна» зробила перший благодійний внесок в рамках проєкту – перерахувала 500 000 грн на допомогу Інституту Амосова чудовий подарунок до різдвяних свят, що його люди в біді потребують більше, ніж будь-які найкращі солодощі чи подарунки!

 

Взяти участь у благодійному проекті може кожен бажаючий: наразі шукайте продукцію в каталозі чи на сайті компанії під логотипом Благодійного фонду Oriflame, замовляйте собі та своїм рідним прекрасний подарунок і водночас робіть добру справу. Адже частина коштів від продажу буде перерахована в фонд «Допомога Пацієнтам».

 

«Любі українці, бережіть себе та близьких, пам’ятайте про здоровий спосіб життя та правильне харчування. Допомагайте і підтримуйте один одного. А ми зробимо все, щоб підтримати вас. Щиро вітаємо вас з Різдвом! Нехай новий рік принесе нам здоров’я, щастя і здійснення усіх мрій!» – Генеральний директор «Оріфлейм Україна» Нана Еліава.

Related posts

Leave your comment Required fields are marked *
Українська асоціація прямого продажу - недержавне, добровільне, неприбуткове об’єднання провідних компаній, що здійснюють діяльність у галузі прямого продажу товарів та послуг в Україні з метою захисту їх інтересів, розвитку індустрії та формування позитивної громадської думки.