Інформація для продавців та дистриб’юторів

У Кодексі професійної етики викладено ряд положень для захисту інтересів підприємців, які є незалежними дистриб’юторами компаній прямого продажу. Інформація, викладена у даній закладці веб-сайту, допоможе вам зрозуміти ваші права як дистриб’ютора продукції та/або послуг компанії. Ця інформація також допоможе вам зрозуміти ваші зобов’язання по відношенню до ваших клієнтів.

Важлива інформація

Як незалежний підприємець – дистриб’ютор продукції ви повинні знати про ваші права. Ваші відносини із компанією базуються на принципах, що викладені у Кодексі професійної етики. Чого вам слід очікувати від компанії, із якою ви співпрацюєте?

Ця брошурка кишенькового розміру нагадає вам про ваші зобов’язання перед вашими клієнтами. Задоволеність клієнтів – це ключ до успіху вашого бізнесу. (Брошура кишенькового розміру «Що повинен знати дистриб’ютор?»).

Тут ви знайдете ситуації із запитаннями та відповідями, що стосуються Кодексу професійної етики УАПП. Ви можете зіштовхнутися із такими ситуаціями під час ведення свого бізнесу по методу прямого продажу.

Українська асоціація прямого продажу - недержавне, добровільне, неприбуткове об’єднання провідних компаній, що здійснюють діяльність у галузі прямого продажу товарів та послуг в Україні з метою захисту їх інтересів, розвитку індустрії та формування позитивної громадської думки.